THE BEST WOMAN

Объявление

МИ ПЕРЕЇХАЛИ !!!!!ШУКАЙТЕ НАС ТУТ http://lady.mybb.te.ua/

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » THE BEST WOMAN » Про чоловіків » Чоловіки люблять очима


Чоловіки люблять очима

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

Аналізуючи те, як чоловіки ставляться до наших трусиків та бюстгальтерів, психологи поділяють їх на 4 типи особистості.

Консерватор.
Прибічник всього традиційного. Він не знайомий з поняттями «боді», «комбідрес» чи «стрінги». Панчохи, на його думку, виглядають надто еротично, тому на своїй жінці він такого бачити не хоче. А якщо і колись бачив їх, то лише по телевізору. Свою кохану він адекватно сприймає лише у білій та бежевій білизні. Білизну інших кольорів (чорну, червону, фіолетову, смарагдову) він вважає прерогативою путан.

Гурман. Повна протилежність консерватору. Вважає, що у житті варто все спробувати. У жіночій спідній білизні розбирається краще за представниць слабкої статі. Із задоволенням бере участь у виборі деталей для інтимного туалету своєї коханої.

Егоїст. Йому абсолютно все одно, що носить кохана під одягом. Він навіть пригадати колір білизни не може, не говорячи вже про фасон.

Митець.
Віддає превагу класиці у всьому. Переконаний, що ніколи не нав’язує жінці свою думку, щодо підбору  інтимного гардероба. Вважає, що головним фактором при виборі білизни повинна бути зручність —їй зручно це носити, а йому —знімати!

Що ви думаєте на рахунок цього?  [взломанный сайт]

0

2

недавно почула таку новину, що випустили золотий кулончик з написом " Очі в мене вище!!!"

щодо типів чоловіків - консерватор - це чоловік моєї подружки!!!! забила би його і її, його за то що він перетворив її на якусь сіру мишу, а її - за то, що піддалася...
егоїст - то кожен другий)))

0

3

*Машуля* написал(а):

недавно почула таку новину, що випустили золотий кулончик з написом " Очі в мене вище!!!"

О мені такий треба ))) А то но вдіну кофточку з вирізом і вже всі лупляться ))) а як же мої сірі оченятка )))))))))))))

0

4

аналогічна ситуація...
от недавно, познайомилася з хлопцем, довго ми з ним розмовляли, і він ненароком таки втикнув і то надовго, на декольте, я прочехлила, і замовкла і так єхилно на нього дивлюся, він піднімає очі і дивиться вже в мої очі, і тут фраза " Вау, і очі в тебе супер")))

+1

5

шо ж вони зроблять шо їх так тягне до того?!!! :D
а мені наприклад це "льстить "!!!

+1

6

*Машуля* написал(а):

і тут фраза " Вау, і очі в тебе супер")))

Вот молодець!!!! :D  :D  :D

Юлінька написал(а):

шо ж вони зроблять шо їх так тягне до того?!!!  а мені наприклад це "льстить "!!!

Ми ж самі ті кофтинки з вирізом одягаємо, щоб дивилися))))))

+1

7

вдягнемо кофточки з декольте, платтячка по короче або джинси в обтягон)))
а потім " йому від мене тільки одного треба!"))))
а чоловіки то слабкі створіння і з ними треба ніжно і обережно)))

Отредактировано *_Леді Ю._* (2009-04-09 15:58:50)

0

8

та не вдягаю я таких кофточок принципово:)

0


Вы здесь » THE BEST WOMAN » Про чоловіків » Чоловіки люблять очима