THE BEST WOMAN

Объявление

МИ ПЕРЕЇХАЛИ !!!!!ШУКАЙТЕ НАС ТУТ http://lady.mybb.te.ua/

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » THE BEST WOMAN » Все що стосуеться діток » Аборт


Аборт

Сообщений 1 страница 16 из 16

Опрос

Чи зробили ви б аборт?
Так

0% - 0
Ні

100% - 3
Голосов: 3

1

Як ви відноситесь до абортів ?
Ви б самі пішли на такий крок ??
Чому на вашу думку зараз дуже багато роблять аборти жінки та дівчата?

Я проти!!!!!!! Я взагалі не розумію як можна вбивати маленьку людинку яку виношуєш під серцем, нехай це буде ще навіть зародок.... Всерівно якщо ти матимеш після аборту ще 5 дітей, але завжди серед них бракуватиме тієї однієї !!!!!!

http://xmages.net/out.php/i157915_080ba2af8b449db9712b57c0fd27a8eb.jpg

Отредактировано Юляшка (2009-03-27 11:12:39)

0

2

Аборт це страшно.Є багато причин по яким жіки роблять аборти.Я знаю одну жінку яка вже мала 2 дітей і вони з чоловіком рішили нородити третю.Але на 5 міс.вони дізнались що дитина не здорова,і що якщо вона народиться то буде мучитись ціле життя,тому що хвороба невиліковна.Жінка зробила аборт,але це був для неї сильний удар.-Але в неї не було іншого виходу.
Жалко тільки те що є жінки яким абсолютно не потрібна дитина,але вони виношують їх а потім викидають як іграшку.
Чому так?

0

3

це низько!!!! І думаю розуміюча жінка ніколи не дійде до такого!!!
хіба я дуже вагомі причини для цього...

Отредактировано Юлінька (2009-04-07 15:25:37)

0

4

Я не засуджую тих жінок,тому що не дай Боже похожої ситуації...

0

5

Я можу зрозуміти і тих хто робить аборт, якщо дійсно жінка хвора чи дитина, якщо лікарі пітвердять що краще для здоров"я матері зробити аборт...

0

6

Цікаво, що всупереч поширеній думці, наче немовля в лоні матері ще не відчуває болю та й душа на той час в нього ще не з'явилася, медики, провівши низку досліджень, довели протилежне. Під час приготування майбутньої матері до аборту, плід починає ворушитися, спостерігається посилене серцебиття.І чим ближче до вагіни наближається апарат для абортування, тим сильніше дитинка ворушиться, скручується калачиком, наче хоче захиститися від чогось неминучого. На 21 день після зачаття в дитини з'являється нервова трубка. Після восьми тижнів в дитини вже є крихітні ручки, долоньки та навіть пальчики. І що найважливіше — він відчуває біль. Вже до кінця 12-го тижня в дитини з'являються м'язи та нерви, і майже кожна частина тіла реагує на дотики.

0

7

Ya raxyju wo dla ginki yakii dutuna ne potribna,krashe zrobutu abort.Nig narodutu dutuny i potim luwutu ii v roddomi,abo vukunytu na mysorky(takux vupadkiv kypa).Zditei yaki ne potribni batkam potim vurostajut vsaki ybljudki(vuba4ajus za slovo).Tak wo rogatu treba tilki baganux ditej.A z inshumu,yak ne prukro ni4ogo ne poly4utsa-abort!!!

+1

8

я впринципі з тобою погоджуюсь на 50 %... Скажу чому.... Кожна народжена дитинка це нове життя, якщо дитина не бажана у біологічної матері, та дитинка може бути бажаною в іншій сім"ї... Багато жінок все б відали за те щоб мати дитину.... Тому я вважаю якщо не хочеш дитину, то краще знайди людей які захочуть немовля з народження....

0

9

Не все так просто в нашому законодавстві. Не можна так просто віддати дитину на виховання, навіть, якщо її хоче хтось забрати. Та й хто свідомо піде на такий крок? А так...І ситуації бувають різні. А якщо народження дитини зв"язано з неприємними спогадами? Все життя дивитися на неї і згадувати...

0

10

Моєї мами знайома уже вдочирила 2 дівчинки з народження.... Одну в 1 міс, а іншу з перших днів..... Коли біологічна мати другої була вагітна, ця жінка вже оформляла папери, щоб до того часу мати дитину... Не все так і важко, просто треба цього добиватися.....

0

11

не знаю, як иам правильно і хто то сказав : той, хто хоче - шукає засоби, а хто ні - причини

0

12

zajka написал(а):

той, хто хоче - шукає засоби, а хто ні - причини

Ага... дійсно так і є......

0

13

З перших днів вагітності усередині жіночого організму живе маленька істота, у яку Великий Бог поселив душу. Нехай воно ще зовсім малюсіньке, але воно живе. Зараз маленький що не сформувався як людина, і цілком залежить від своєї мами. Крихта не може сказати нічого, не може висловити свою думку, але він любить неньку, сподівається на неї, вірить, що вона зробить усі, щоб йому було добре.
Як би важко  не було, через що б  не довелося пройти, але кожен із жінок має силу виростити дитину, навіть, якщо одна, навіть, якщо кризова ситуація, всеодно все буде як треба.
Не варто брати на себе страшний гріх – убивство власної дитини. Це несе за собою не тільки масу страждань та жалю, але і інші наслідки, які не можна виправити згодом..

0

14

Тут Якщо чесно я не змогла додивитись до кінця http://www.kolobok.us/smiles/he_and_she/girl_cray2.gif  http://www.kolobok.us/smiles/he_and_she/girl_cray2.gif  http://www.kolobok.us/smiles/he_and_she/girl_cray2.gif Просто не хватило сил.....

0

15

Ужас... я все додививлась до кінця і плакала (((( Без коментарів..............

0

16

да, страшно стає....

0


Вы здесь » THE BEST WOMAN » Все що стосуеться діток » Аборт