THE BEST WOMAN

Объявление

МИ ПЕРЕЇХАЛИ !!!!!ШУКАЙТЕ НАС ТУТ http://lady.mybb.te.ua/

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » THE BEST WOMAN » Кохання » Чому з"являється брехня?


Чому з"являється брехня?

Сообщений 1 страница 18 из 18

1

Хіба не можна завжди бути відвертим хоча б з близькою людиною?
Як має поводитись ваша кохана людина щоб ви їй не брехали (коли ідете з друзями на пиво або про те, чому не приходите вчасно хоча домовлялись)?
І як реагувати коли точно знаю що кохана людина бреше?

http://xmages.net/out.php/i157886_358439937.gif

0

2

Я не брешу  своему чоловікові.Якщо я йду на гуляти з подружками то я так і кажу(хоча ми рідко по одному ходимо).
Скажи йому в лоб що ти знаеш що він бреше.І запитайся причину,чому він бреше?!?Можливо він чогось боїться,ну наприклад,що ти його не поймеш.

0

3

ой мала я таке, точно знала, що бреше, факти на руках!!!!
а він так протівно виправдовується і робить ше мене винуватою!!!!
я йому пояснювала, що краще він би сказав мені правду, я б зрозуміла!!!
пробачила...
він не зрозумів моїх слів!!!! я не пробачила в друге, він мені настільки сильно  спратівився, настільки ж як і був дорогим...
а зараз то б і не проти вернктися, зрозумів, що втратив.... а пізно... дороги назад вже немає!!!!

0

4

3 роки тому я зустрічатися з хлопцем... Ніби і любов і довіра була... Рік разом були.... Але потім я почала замічати засоси на шиї чи на спині... Він мені виправдовувася що десь вдарився чи ще щось... За деякий час почали знайомі розповідати що по клубах шастається чуть не від четверга по неділю... Я запитувала йому, то він мені клявся що то всьо наговори..... Я казала розкажи і я тобі пробачу, зрозумію що захотів потарчати без мене.. Но ні він мені далі божився що нічого такого не було.... Тоді я вирішила поїхати в те місце де він зависав і глянути, все побачила на власні очі, і голос, як вони.... ну ви поняли.... Рік тому він хотів вернутися до мене, мол мене одну кохає і кохав... Але я для себе твердо рішила що ні, тимбільше у мене вже інший хлопець в 100 раз кращий :)

Отредактировано Юляшка (2009-04-09 09:28:50)

0

5

а я от ніколи не брешу!!!
всерйоз)))
по крайній мірі - якщо вже приходиться то кажу не всю правду або кажу так як є, і так ніхто не вірить, коли кажу правду)))
найкращий спосіб не брехати - це змовчати або перевести розмову інше русло...

Юляшка - от в кого треба вчитися - ні стида, ні совісті, ні навіть елементарної поваги до себе - ще ж мав потім мужність підійти і назад попроситися:)))

0

6

Я брешу чоловікові іноді. скільки грошей на себе потратила)))) Точніше, тактовно змовчую :D
Завжди присутні маленькі побрихеньки))) Я на такі навіть не звертаю уваги))) А на рахунок усього суттєвого, стараюсь вірити.

0

7

Юляшка написал(а):

3 роки тому я зустрічатися з хлопцем... Ніби і любов і довіра була... Рік разом були.... Але потім я почала замічати засоси на шиї чи на спині... Він мені виправдовувася що десь вдарився чи ще щось... За деякий час почали знайомі розповідати що по клубах шастається чуть не від четверга по неділю... Я запитувала йому, то він мені клявся що то всьо наговори..... Я казала розкажи і я тобі пробачу, зрозумію що захотів потарчати без мене.. Но ні він мені далі божився що нічого такого не було.... Тоді я вирішила поїхати в те місце де він зависав і глянути, все побачила на власні очі, і голос, як вони.... ну ви поняли.... Рік тому він хотів вернутися до мене, мол мене одну кохає і кохав... Але я для себе твердо рішила що ні, тимбільше у мене вже інший хлопець в 100 раз кращий

Ту в тебе і терпіння, я скажу! Я б йому влаштувала  Вальпургієву ніч! :mad:

0

8

а я вважаю шо чоловіку не все потрібно знати!!!!

+1

9

менше занає, краще спить. а ще моя бабця казала, що чоловік, то найбільший ворог. тому йому нічого ніколм не можна казати. але я все роблю навпаки. завжди хочу розказати правду. не брешу ніколи. може, замовчую, та то не надовго. стосунків на брехні не побудуєш. але вони того не цінять, а потім ще й проти тебе використовують. а самі з такими невинними оченятками вигадують всяку хе..ню. ми, жінки, завжди відчуваємо, коли нам брешуть. сьоме почуття (чи то шосте?) :-)

0

10

Можна злукавити в якійсь дрібничці, але не в зраді, краще підійти і сказати відверто, що мені не хватає того і того, чи просто вот я така сволота хотів розважитись... мені здається так навпаки краще, хоча б це почуєш з його вуст а не від усіх......

0

11

Умом мужчину не понять!                                 

Бессильна логики наука!                                     

Ему отдашься, скажет блядь,                           

А не отдашься, скажет сука!                             

О юноши! Вас создал Бог!                                   

И в мире нет подобной твари!                           

Вам не хватает лишь рогов,                             

Чтоб вы совсем козлами стали!

0

12

ой, такий життєвий віршик)))
Юляша браво!!!!!
але якими би вони козлами не були, нам без них ніяк))))
зними погано, а без них ше гірше!!!! http://www.kolobok.us/smiles/he_and_she/first_move.gif  [взломанный сайт]  [взломанный сайт]

0

13

і ми без низ не можем,і вони без нас!!!

0

14

*_Леді Ю._* написал(а):

зними погано, а без них ше гірше!!!!

та то все від ситуації. ЛУЧШЕ БЫТЬ НИ С КЕМ, ЧЕМ С КЕМ ПОПАЛО!!!!!!!!!!

0

15

та то я так сказала))))
всі чоловіки різні, але ідеальних немає, тай з ідеальними було б не цікаво!!!!
Треба бути готовим до гіршого , а сподіватися кращого)))

0

16

*_Леді Ю._* написал(а):

Треба бути готовим до гіршого , а сподіватися кращого)))

тоді і життя стає прекраснішим

0

17

Як себе настроїш так і воно буде... !!!!

0

18

то точно ЮЛЯША!!!!
ти права на 200 відсотків!!!

0


Вы здесь » THE BEST WOMAN » Кохання » Чому з"являється брехня?