THE BEST WOMAN

Объявление

МИ ПЕРЕЇХАЛИ !!!!!ШУКАЙТЕ НАС ТУТ http://lady.mybb.te.ua/

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » THE BEST WOMAN » Кохання » Чи існує любов на відстанні?


Чи існує любов на відстанні?

Сообщений 1 страница 13 из 13

1

Стосунки на відстані які вони? Чи існує любов на відстанні? І як довго почуття можуть витримати відстань?

0

2

Як на мене, немає такого кохання! Скільки воно витримає відстань? Місяць, два? І що, сидіти дома вишивати, судженого ждати? http://doodoo.ru/smiles/wo/bubu.gif

+1

3

У мене знайомі зустрічаються уже майже рік, він живе у Тернополі, а вона у Львові... Бачуться раз в міс, а інколи і більше.... Може все таки існує кохання на відстані, але не всі вміють його зберегти і бути вірними навіть за км :)

Отредактировано Юляшка (2009-04-09 17:33:10)

0

4

MartimiBaby написал(а):

Як на мене, немає такого кохання! Скільки воно витримає відстань? Місяць, два? І що, сидіти дома вишивати, судженого ждати?

підтримую!!!!!!!
в мене так було, 4 місяці чекала, то я з розуму їхала, подружки не помагали!!!! Та ну його, таке кохання!!!

Отредактировано Юлінька (2009-04-07 16:18:33)

+1

5

точно і на всі 100%, по крайній мірі вмоєму випадку випадку -ні!!!
тупо починалася ревність, і мені нерви їв, і сам спати не міг...

0

6

ого, що ж то за любов така, що не може і місяця витримати? кохання - воно ж на все життя. все решта - вплив обставин

0

7

ну так - тоді це не кохання)))

а мене є така улюблена фраза, яку я завжди питаю ( з фільму "Мексиканець")

" якщо двоє люблять один одного, дійсно, щиро, але щось їм не складається... щось завжди не так... КОЛИ ЗАКІНЧИТЬСЯ ЇХ ТЕРПІННЯ? "

0

8

так ми говорим про те, чи взагалі можливо любити людину на відстані!!!!
тому то це й любов, бо не можеш витримати і 4 місяців без нього!!! то важко так любити!!!

0

9

Юлінька написал(а):

бо не можеш витримати і 4 місяців без нього

залежно, що витримувати :-) ха-ха

якщо двоє люблять один одного, дійсно, щиро, але щось їм не складається... щось завжди не так... КОЛИ ЗАКІНЧИТЬСЯ ЇХ ТЕРПІННЯ? "
гарний фільм, гарна фраза. а терпіння не закінчиться ніколи.

Отредактировано zajka (2009-04-08 23:19:48)

0

10

zajka написал(а):

залежно, що витримувати  ха-ха

я про те,що витримувати важко самотність,шо звик до тепла,уваги,підтримки, а по телефону таке важко передати!!!

0

11

Юлінька написал(а):

zajka написал(а):
залежно, що витримувати  ха-хая про те,що витримувати важко самотність,шо звик до тепла,уваги,підтримки, а по телефону таке важко передати!!!

без обід, хотіла сказати, що якщо кохання справжнє, то ніяка віддаль йому не перешкода. "крізь терни, до зірок"

0

12

та я зрозуміла, не обіжаюсь, просто особисто для мене це важко:(

0

13

*Машуля* написал(а):

" якщо двоє люблять один одного, дійсно, щиро, але щось їм не складається... щось завжди не так... КОЛИ ЗАКІНЧИТЬСЯ ЇХ ТЕРПІННЯ? "

Як на мене, над коханням постійно потрібно працювати. Бо через купу років це може перетворитись у звичку, або рутина і нерозуміння один-одного знищить усе.  Потрібно докласти купу терпіння, розуміння, толерантності, іти на компроміс, щоб пронести свої почуття через багато років.

+2


Вы здесь » THE BEST WOMAN » Кохання » Чи існує любов на відстанні?