THE BEST WOMAN

Объявление

МИ ПЕРЕЇХАЛИ !!!!!ШУКАЙТЕ НАС ТУТ http://lady.mybb.te.ua/

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » THE BEST WOMAN » Косметика » «Тоналка» - свіжий колір обличчя. Як вибрати свій відтінок?


«Тоналка» - свіжий колір обличчя. Як вибрати свій відтінок?

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

Найскладніше в макіяжі - підібрати «свій» тональний крем.

Для того, щоб це зробити правильно, треба знати свій тип шкіри, яка у неї структура, чутлива чи ні, схильна до подразнень і як на неї впливають нові косметичні засоби, ще й треба бути впевненою у якості самого тонального крему.

Навіщо користуються тональним кремом?

Основна мета використання тонального крему - не тільки приховати дефекти на обличчі, але й вирівняти шкіру, зробити ідеальний образ, адже тональний крем є основою для правильного нанесеного макіяжа. Використання тонального крему дає можливість добитися рівного кольору обличчя. Основна причина нанесення крему - замаскувати видимі дефекти, такі як: пігментація, розширені судини або пори.

Існує 2 основних критерія підбору тонального крему: колір шкіри і її тип.


1. Підбір крему за кольором шкіри:

Колір шкіри визначає пігмент, вірніше, його основні два відтінки:

    * рожево-червоний (таке буває при активному кровообігу) . Тобі слід вибирати рожеві відтінки тонального крему
    * жовто-коричневий (указує на високий вміст меланіну). Твій вибір - тональний крем золотистих і коричневих відтінків.

2. Підбір крему за типом шкіри:

    * жирна шкіра

Тональні крему рідкої консистенції з мінімальним змістом пудри і кількістю жирів.

    * проблемна шкіра

Тональна пудра підходить краще, ніж тональний крем, оскільки лягає рівним шаром

    * суха шкіра

Тональний крем жирної консистенції з живильними і зволожуючими добавками відновлює пружність шкіри

    * нормальна шкіра

Тональна крем-пудра поєднує ефект тонального крему і пудри, два в одному

Правила вибору тоналки:

   1. Крем повинен поєднуватися з твоїм кольором обличчя
   2. Скористуйся пробником на ділянці шкіри обличчя (не на зап'ясті!), зачекай 5 хвилин, потім подивися на ефект
   3. Уважно дивися на вміст крему: вітаміни Е, С, включені в склад, уповільнюють старіння шкіри

Уміло накладений макіяж захищає шкіру від зовнішніх руйнівних дій, оберігає від негативного впливу ультрафіолета на шкіру, укріплює її тканини. У багатьох тональних кремах містяться також мікроскопічні елементи, які за структурою схожі з клітинами шкіри і допомагають добитися відмінного візуального ефекту.

0

2

Я, підбираючи тоналку, орієнтуюсь більше на шию http://www.kolobok.us/smiles/standart/blush.gif Ато раніше намажусь, а лице контрастує зі шиєю http://www.kolobok.us/smiles/standart/aggressive.gif

0

3

так так..бувае таке.Я тоже спочатку дивлюсь чи шия не відрізняеться кольором від лиця)В мене дуже світла шкіра,тому я беру завжди самий світлий колір

0

4

Ya vuburaju tonalky, nanosa4u trowki kremy na vnytrishnju 4astuny ladoni(des tak bila velukogo palca).Ne znaju,meni 4omys tak pidxode.to4no ne pamyataju xto meni ce pokazav ale ya we tak nikolu ne pomulalas.))))))))))

+1

5

треба буде так колись попробувати.

0

6

Я підбираю тональний крем під колір шкіри на внутрішній частині зап'ястка. Як не дивно, там колір шкіри найбільш наближається до шкіри на обличчі.

0


Вы здесь » THE BEST WOMAN » Косметика » «Тоналка» - свіжий колір обличчя. Як вибрати свій відтінок?