THE BEST WOMAN

Объявление

МИ ПЕРЕЇХАЛИ !!!!!ШУКАЙТЕ НАС ТУТ http://lady.mybb.te.ua/

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » THE BEST WOMAN » Балачки бла-бла-бла » НАЙКРАЩА ПОДРУГА...


НАЙКРАЩА ПОДРУГА...

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

ХТО ВОНА, ЧОМУ САМЕ ЇЙ ВИ ДОВІРЯЄТЕ?!

0

2

Звуть її Свєта... Дружимо ще від 1 курсу, але знайомі були швидше.... Вона для мене як сестра... Ми одна одній завжди довіряємо і знаємо що це залишиться лише між нами... Чому довіряю? Тому, що в ній я бачу сестру, нехай не кровну..... Багато було ситуацій в яких мене підтримувала лише вона, коли весь світ був проти мене ( так тоді мені здавалось)....... Я просто люблю як подругу такою як вона є =)

0

3

Найкраща подруга це однина з найрідніших мені людей.Своїй подрузі я довіряю все, вона для мене наче рідна сестра. Ми дружимо з 5 років (вже 15 років). Мої батьки дуже цінують і тішаться що в мене є такий друг, який підтримає і допоможе в будь який момент. Я впевнена о ми будемо дружити вічно.
Це велике щасття мати  таких друзів )))

0

4

Подружок багато. Найкращу виділити не можу, немає такої. Може це й неправильно, але не довіряю нікому :jumping:
Є люди з якими дружу  15-17 років і у нас багато спільного, але і при них я "фільтрую базар". Саме тому, що знаю їх як облуплених :D

0

5

MartimiBaby написал(а):

Подружок багато. Найкращу виділити не можу, немає такої. Може це й неправильно, але не довіряю нікому  Є люди з якими дружу  15-17 років і у нас багато спільного, але і при них я "фільтрую базар". Саме тому, що знаю їх як облуплених

я нажаль така сама!!!!
мала найкращу подругу,але спортилась вона дуже сильно,тепр тіки так- розмови!!! а деколи так жалію  http://www.kolobok.us/smiles/standart/sad.gif

0

6

колись почула таку фразу, що сестра не мусить бути подружкою, а подружка, мусить бути сестрою. дякувати Богу, я таку маю!!!! вчилися разом в школі здружилися в 9 класі, це найрідніша людина, яка знаходила слова підтримки в такі моменти, в які мені здавалося, що кінець життя наступив!!! і я не перебільшую, нажаль були такі моменти...
за ці всі роки ми жодного разу не посварилися))) навіть по мєлочах, рідна душа))) яка зі мною і в тяжкі моменти і в самі приємні. я з наю, що б я не зробила, вона не критикуватиме, і не осуджуватиме, а просто допоможе!!!
наші батьки  вже стали нам рідними, ну тобто її-мені, а мої-їй)))
її тато казав, щоб ми їхали в Голандію, і брали шлюб, бо ми просто ідеальна пара)))
нажаль зараз не так часто бачимося, бо живем в різних країнах, але я знаю деб вона, не була вона завжди поруч!!!

0


Вы здесь » THE BEST WOMAN » Балачки бла-бла-бла » НАЙКРАЩА ПОДРУГА...