THE BEST WOMAN

Объявление

МИ ПЕРЕЇХАЛИ !!!!!ШУКАЙТЕ НАС ТУТ http://lady.mybb.te.ua/

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » THE BEST WOMAN » Кохання » ЕКС - ЕФЕКТ... ВАРТО ЗНАТИ АБО РОЗПОВІДАТИ ПРО ЕКС-КОХАНИХ?


ЕКС - ЕФЕКТ... ВАРТО ЗНАТИ АБО РОЗПОВІДАТИ ПРО ЕКС-КОХАНИХ?

Сообщений 1 страница 9 из 9

1

НЕ ЛЮБЛЮ КОЛИ МІЙ ТЕПЕРІШНІЙ ПИТАЄ ПРО МОЇХ КОЛИШНІХ...
ТАК І ХОЧЕТЬСЯ ЗАСПІВАТИ " МИЛИЙ МОЙ РОДНОЙ!!! КТО У НАС НЕ ПЕРВИЙ ТОТ У НАС ВТОРОЙ! "

0

2

Не варто це 100%!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
переконалась в цьому не раз і не тіки я!!! http://www.kolobok.us/smiles/standart/punish.gif

0

3

ЧАСОМ САМА ЗАМІЧАЮ, ЩО ХОТІЛОСЯ Б ПРО НЬОГО ВЗНАТИ ЯКОМОГА БІЛЬШЕ...
ЗРОЗУМІТИ, ЩОБ НЕ ПОВТОРЮВАТИ ПОМИЛОК...

0

4

НЕ ВАРТО, БО ЯК РОЗКАЖЕШ, ТО ПІЗНІШЕ ЦЕ БУДЕ ВИКОРИСТАНО ПРОТИ ТЕБЕ У СУДІ)))

+1

5

*_Леді Ю._* написал(а):

НЕ ВАРТО, БО ЯК РОЗКАЖЕШ, ТО ПІЗНІШЕ ЦЕ БУДЕ ВИКОРИСТАНО ПРОТИ ТЕБЕ У СУДІ)))

та ше й допридумується!!!!!!!! фантазія!!

0

6

*Машуля* написал(а):

НЕ ЛЮБЛЮ КОЛИ МІЙ ТЕПЕРІШНІЙ ПИТАЄ ПРО МОЇХ КОЛИШНІХ...


А я розповідаю, якщо спитають))) Не все,  тільки те, що повинен знати. Хай знає, що не він єдиний ..... :crazy:

0

7

Я теж дещо розповідаю, звісно не подробності... Показувала також фото, він сам попросив, я не хотіла скривати...Але потім трішки пожаліла, я йому показала не мало бувших, а він мені 1, бо я у нього друга дівчина ))))))))) Було потім мені якось не по собі, але я ж невинна що у мене не він 2 а  більше було ))))) навпаки нехай тішиться, що користуюся популярністю у хлопців =)

0

8

Юляшка написал(а):

навпаки нехай тішиться, що користуюся популярністю у хлопців =)

їх навпаки таке не тішить!!!! не розумію чого!!??

0

9

Вот я теж ))) таке враження що ніби я з ним була і з тими хлопцями одночасно і тут він таке взнає.... ))) А яка ревність до собачки були, мені мягку іграшку бувший подарив, вже пару років пройшло.. Я просто привикла з нею спати і все нічого більшого... То він мені досі її згадує =)

0


Вы здесь » THE BEST WOMAN » Кохання » ЕКС - ЕФЕКТ... ВАРТО ЗНАТИ АБО РОЗПОВІДАТИ ПРО ЕКС-КОХАНИХ?