THE BEST WOMAN

Объявление

МИ ПЕРЕЇХАЛИ !!!!!ШУКАЙТЕ НАС ТУТ http://lady.mybb.te.ua/

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » THE BEST WOMAN » Жіночі секрети » Вугрі


Вугрі

Сообщений 1 страница 18 из 18

1

Вугрі найчастіше бувають у людей, які мають жирну шкіру. Шкірне сало збирається біля виходу з вивідних протоків сальних залоз і закупорює їх, створюючи сприятливе середовище для розвитку бактерій. Така шкіра потребує особливого догляду. Обличчя треба двічі-тричі на день протирати лосьйоном для жирної шкіри, його ще називають бовтянкою, тому що перед використанням його обов’язково треба збовтувати. Можна зробити ванночку: 1 ст. л. ромашки аптечної залити 1 л води й довести до кипіння. Голову накрити рушником і потримати обличчя над парою 7-10 хв. При жирній шкірі цю процедуру варто робити раз на два тижні, при сухій – раз на 1-2 місяці, розпарювати шкіру обличчя 5 хв. Після розпарювання варто зробити маску, яка стягує пори: 1ч. л. білої глини розвести водою (до консистенції сметани), додати 4-5 крапель настоянки календули або настоянки хлорофіліпту й нанести на обличчя на 20 хв. А тоді витерти на сухо паперовою серветкою. Можна зробити й іншу маску: збити білок, додати кілька крапель лимонного соку та трохи крохмалю. Через 20 хв. змити водою.

0

2

календулою можна протирати!!!!
а ше можна в косметичному купити спеціальну болтушку!!!! дуж помагає!!!

0

3

а що за болтушка?

0

4

ну наприклад я як оце хлдила в косметичний,то після того всього ше мені дали болтушку,я там за неї заплатила десь грн 20,але мені здається шо кльова.її наніч мажеш,трохи сушить, стягує лице,але то так має бути!

0

5

А ти довольна після косметичного салону?Не потрібно тепер дуже часто ходити?І скільки це задаволення коштуе? http://www.kolobok.us/smiles/standart/derisive.gif

0

6

нє,не потрібно.Мені наприклад сказали шо якшо є бажання, то треба навідуватись раз в 4 місяці!
Чистка лиця коштує 115 грн. Але я ше на процедури ходила 2 рази, болтушка,ше там мала дешо, то я заплатила 245 грн.

0

7

Тре буде тоже попробувати.Я минулого літа тоже хотіла йти але знайома відговорила.Казала шо потім треба буде постійно ходити, і що можуть ще гірше зробити.Та й я налякалась та й не пішла.А  в якому салоні ти була?

0

8

Та нє,ніяка привичка не появляється.Це вже вилумки.Просто коли ти бачиш результат, то в самої потім коли шось з*являється хочеться знов зробити чистеньким личко.А гірше не зробили, це 100%
Я ходила в Флоранс, просто вже провірений, тому туди не боялась. То біля Гранду,напевно десь там де і Комісіонний.

0

9

А в тебе личко справді чисте)В мене вугрі і я боюсь що всеодно напевно залишаться дирочки від них(((

0

10

ну чистеньке, не такек як було до того. А дирочки мож маленькі і лишуться, вони напевно б тебе тоже направили на процедурки, там спеціальне таке роблять шоб розгладити личко!!!

0

11

Ой,я вже таке хочу!))))Вот виліземо з кризи і я піду...

0

12

http://www.kolobok.us/smiles/standart/good.gif

0

13

А Я ХОДИЛА В КОСМЕТИЧНИЙ САЛОН, НАПРОТИ ПОЛІТЕХНІЧНОГО, ТАМ ДЕ КАФЕДРА, СПОЧАТКУ ХОДИЛА КІЛЬКА РАЗІВ НА КРІО МАСАЖ, ТОДІ ЦЕ КОШТУВАЛО 12 ГРН., ПОТІМ БУЛА ЧИСТКА-25 ГРН, НУ І БОЛТУШКУ ТЕЖ ПОТІМ В НИХ КУПИЛА, ЯКОЮ І ЗАРАЗ КОРИСТУЮСЯ 10 ГРН.
ЗАДОВОЛЕНА ДУЖЕ!!!

0

14

*_Леді Ю._* написал(а):

ТОДІ ЦЕ КОШТУВАЛО 12 ГРН., ПОТІМ БУЛА ЧИСТКА-25 ГРН,

то коли було?

0

15

пів року тому, там порівняно дуже дешево і там лікарі, просто це державне, тому і ціни божескі)))

0

16

Та в Флорансі тоже лікарі! Просто там всьо дуже гарно, таке все новеньке!!!! А дешево дійсно напевно через державне!!!

0

17

ну я була задоволена результатом)))

0

18

да! воно того варте!

0


Вы здесь » THE BEST WOMAN » Жіночі секрети » Вугрі