THE BEST WOMAN

Объявление

МИ ПЕРЕЇХАЛИ !!!!!ШУКАЙТЕ НАС ТУТ http://lady.mybb.te.ua/

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » THE BEST WOMAN » Кохання » Як ви знайшли своє кохання?


Як ви знайшли своє кохання?

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

Чи може вас воно знайшло, ви йшли і вам на голову впало ))))) Розкажіть як то біла перша зустріч, знайомство і як далі розвивались стосунки ?

0

2

Я знайшла в універі! На першому курсу, коли прийшли всі новенькі, кожен почав приглядатись до когось.От і сподобався.Взагалі ініціатива пішла з мого боку!! Запропонували по пріколу провести екскурсію містом, так як він з іншого, типу так "невзначай".  :flirt: От і з того всьо почалось. :shine: Позустрічались десь 2-3 місяця і я збилась з того, шось мало бачитись почали.Я знов собі торчати почала по повній програмі. :jumping: А потім через 5 місяців зустрілись перемкнуло нас і занесло далеко від всіх.  [взломанный сайт] Так і досі разом,вже через місяць буде 4 роки :love:

+1

3

Моє кохання переїхало у мій дім квартиру знімати. Їздили в ліфті, косилися одне на одного))) Потім познайомилися...."дружили" десь місяців 6. Потім я переїхала до нього жити :D

Тільки зараз згадала. Ще раніше ворожка наворожила, що мій сусід стане мені чоловіком. Як раз  якийсь новий хлопець оселився, я й  до нього яйця підкатувала :D Думаю, провіримо ворожку :D Усе даремно :mad:
І тільки через 3 роки зустріла коханого :jumping:

+1


Вы здесь » THE BEST WOMAN » Кохання » Як ви знайшли своє кохання?