THE BEST WOMAN

Объявление

МИ ПЕРЕЇХАЛИ !!!!!ШУКАЙТЕ НАС ТУТ http://lady.mybb.te.ua/

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » THE BEST WOMAN » Балачки бла-бла-бла » Компліменти


Компліменти

Сообщений 1 страница 11 из 11

1

Які компліменти в свою адресу ви чуєте найчастіше ?
І якими є для вас найпрекраснішими?
А ви  говорите комусь компліменти, якщо так, то які?

0

2

В МЕНЕ ДО КОМПЛІМЕНТІВ СВОЄРІДНЕ СТАВЛЕННЯ!!!
Я ЇХ ПРОСТО НЕ СПРИЙМАЮ НА ВІРУ:))
ПРИЄМНО ПОСЛУХАТИ, АЛЕ ЯКЩО ТОБІ НІЧОГО НЕ КАЖУТЬ, А ТІЛЬКИ В ОЧАХ ВИДНО - ОТ ТОДІ ЦЕ КОМПЛІМЕНТ!!!
В СВОЮ АДРЕСУ Я НАЙБІЛЬШЕ ЧУЮ КОМПЛІМЕНТІВ ПРО РОЗУМ))) НА ДРУГОМУ МІСЦІ - ОЧІ ( ВОНИ В МЕНЕ КАРО-ЗЕЛЕНІ, АЛЕ ОСТАННІМ ЧАСОМ ЧОГОСЬ БІЛЬШЕ СТАЮТЬ ЖОВТІ ЯК В КОТА)

В МЕНЕ Є ДВА ТИПИ КОМПЛІМЕНТІВ : 1- СПРАВЖНІ, 2- ЯКЩО МЕНІ ЩОСЬ ПОТРІБНО... ТАК Я КОРИСЛИВА)))
СПРАВЖНІ СТАРАЮСЯ ГОВОРИТИ ЗАВЖДИ - БО ВОНИ ПІДНІМАЮТЬ НАСТРІЙ, КОРИСЛИВІ (ВИКОРИСТОВУЮ ДЛЯ ЧОЛОВІКІВ) - ТІЛЬКИ КОЛИ МЕНІ ЩОСЬ ВІД НИХ ТРЕБА...
АЛЕ Є ЩЕ ОДИН ТИП КОМПЛІМЕНТІВ - НАПРИКЛАД, НЕДАВНО ПОБАЧИЛА ТА-АКОГО МУЩИНУ...ВАУ... ЛЕДВЕ СТРИМАЛАСЯ, ЩОБ НЕ ПІДІЙТИ І НЕ СПИТАТИ" ТИ ТАКИЙ Ж РОЗУМНИЙ, ЯК ГАРНИЙ?"

0

3

Я влаштувалась на нову роботу. Один хлопець ходить постійно: " О! Ти змінила зачіску!" " Тобі пасує ця нова помада!" Я парнішу аж зауважала. А потім дійшли слухи, що він нетрадиційної орієнтації. :dontknow: Вот так! Вір після того хлопцям, чи їх ти цікавиш, чи твоя помада!

+1

4

Ой, так останнім часом надоїло слухати компліменти, типу " яка ти красива, які в тебе ноги попа" і так далі.
але колись один знайомий мені сказав комплімент, який справді запам"ятався:" ти така розумна, я б з тобою переспав"!!!))
більше ціную компліменти які стосуються мого розуму і внутрішнього світу!

0

5

*_Леді Ю._* написал(а):

більше ціную компліменти які стосуються мого розуму і внутрішнього світу!

Я також.... =)

Є такі люди, які просто так говорять компліменти, наприклад щоб підлизатися, такого не люблю... Був один знайомий, коли йому щось треба було, то він тебе аж засипає компліментами, а коли ні, то даже доброго слова не скаже.... ))) От так то..

0

6

ненавиджу тоді ті компліменти, які говорять тільки за ради вигоди!!! нашо тоді взагалі шось казати!! ліпше вже купи шоколадку!!! http://www.kolobok.us/smiles/standart/grin.gif

0

7

Юлінька написал(а):

ненавиджу тоді ті компліменти, які говорять тільки за ради вигоди!!! нашо тоді взагалі шось казати!! ліпше вже купи шоколадку!!!

За своє життя зустрічала тільки двох чоловіків- настоящих джентельменів :cool: Які знають, що комплімент має бути присутнім в розмові з жінкою, як слова "дякую". "будь-ласка" :cool: І говорять їх просто так, без вигоди для себе :love:
Спочатку аж ніяковіла в розмові :dontknow: - незвично було. Шкода. що перевелися настоящі чоловіки! :cool:

0

8

Галантний мужчина!!!!!
і я таких зустрічала http://www.kolobok.us/smiles/he_and_she/girl_in_love.gif  зазвичай вони старші від мене!!! Життя навчило поводитись правильно!

0

9

Юлінька написал(а):

Життя навчило поводитись правильно!

Це точно. Хоча не усіх :mad:

0

10

что женщинам надо, скажи, как вы сегодня красиво выглядите, так мы и горы свернем. иногда этого наши начальники не понимают, вот горы мы и не сворачиваем!

0

11

Ангелика написал(а):

что женщинам надо, скажи, как вы сегодня красиво выглядите, так мы и горы свернем. иногда этого наши начальники не понимают, вот горы мы и не сворачиваем!

правильно! :cool:

0


Вы здесь » THE BEST WOMAN » Балачки бла-бла-бла » Компліменти