THE BEST WOMAN

Объявление

МИ ПЕРЕЇХАЛИ !!!!!ШУКАЙТЕ НАС ТУТ http://lady.mybb.te.ua/

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » THE BEST WOMAN » Жіночі секрети » Родимки розкажуть про характер =)


Родимки розкажуть про характер =)

Сообщений 1 страница 15 из 15

1

http://xmages.net/out.php/i178670_92.jpg

Що насиченіший колір родимки, тим яскравішою вважається особистість її хазяїна: у нього сильніше виражаються риси характеру, на які родимки вказують, тим більшу роль зіграють у долі ті події, які передвіщають "знаки долі".

Родимка на чолі
– гарний знак. Зазвичай її хазяїн активна й працьовита людина, успішний у справах і щасливий у шлюбі, причому що ближче розташована родимка до середини чола, тим краще.

Людину, яка є власником родимої плями над (або на) правою бровою, очікують багатство й успіх у любові й кар'єрі. А от якщо родимка "сіла" над (або на) лівою бровою, то її хазяїн, як правило, ледачий і дратівливий, любитель випити, ця людина зазнає в житті багато розчарувань, у тому числі й у шлюбі.

Родимка біля очей свідчить про чесний і твердий характер, щоправда, її власник має схильність до амурних пригод. Життєвий шлях людини з такою родимкою складається зі зльотів і падінь, радощів і розчарувань.

Родимки на будь-якій частині носа, як правило, вказують на запальний і пристрасний характер, на схильність до амурних пригод. У дружбі ця людина вірна, відкрита й щира. Але водночас, на жаль, це людина дратівлива, часто зловживає алкоголем. Але однаково в житті на неї очікує успіх, вдалий, навіть щасливий шлюб.

Родимка на щоці свідчить про працьовитість і доброзичливість. Власник її навряд чи коли-небудь розбагатіє, але й не животітиме в злиднях.

А от родимка на будь-якому вусі – безперечний провісник багатства.

Власники родимок на губах найчастіше мають слабке здоров'я, тому їм потрібно упродовж усього життя ставитися до нього уважно.

Родимка на підборідді говорить про спокійну й приязну вдачу людини. Вона дуже приємна в спілкуванні, працьовита, любить подорожувати. Їй завжди щастить.

Родимка на шиї обіцяє вдалу кар'єру, щоправда, шлях до успіху може бути досить тернистим.

0

2

У мене є родимка над губою і під груддю )))

Юляшка написал(а):

Власники родимок на губах найчастіше мають слабке здоров'я, тому їм потрібно упродовж усього життя ставитися до нього уважно.

О це дійсно так і є....

0

3

Родимка на щоці свідчить про працьовитість і доброзичливість. Власник її навряд чи коли-небудь розбагатіє, але й не животітиме в злиднях.

А от родимка на будь-якому вусі – безперечний провісник багатства.

Власники родимок на губах найчастіше мають слабке здоров'я, тому їм потрібно упродовж усього життя ставитися до нього уважно.

Родимка на підборідді говорить про спокійну й приязну вдачу людини. Вона дуже приємна в спілкуванні, працьовита, любить подорожувати. Їй завжди щастить.

Родимка на шиї обіцяє вдалу кар'єру, щоправда, шлях до успіху може бути досить тернистим.

іто все про мене)))

0

4

Юляшка написал(а):

А от родимка на будь-якому вусі – безперечний провісник багатства.

І де то багатство? :D

Юляшка написал(а):

Родимка на підборідді говорить про спокійну й приязну вдачу людини. Вона дуже приємна в спілкуванні, працьовита, любить подорожувати. Їй завжди щастить.

Працьовита?!?!?! :D
А якщо на пісьці?  :playful:

0

5

MartimiBaby написал(а):

А якщо на пісьці?

от безстидниця :D  :D

0

6

Юляшка написал(а):

А от родимка на будь-якому вусі – безперечний провісник багатства.

щось поки не відчуваю такого багатства, може, пізніше. але коли???????? хочу вже!!!!!!!!!!!!

0

7

Юлінька написал(а):

от безстидниця

Я серйозно! :D В мене під час вагітності меланін бушував. Гінеколог сказала, що з"явилась родинка.
Потім коханий повторює, а я йому:" Мені вже сказали" :D  Так пацан замкнувся :love:

0

8

MartimiBaby
В мене теж є... ))) Але гініколог мені не сказав про це )))) от зараза .... )))))))))))))))))))))))))))))

0

9

ну,ну!!! І шо ж цікаво це означає? :D  :D  :D

0

10

Юлінька написал(а):

ну,ну!!! І шо ж цікаво це означає?

Шо ми з Юляшкою козирні дєвки! :D

0

11

MartimiBaby
Канєшно )))) Тільки так....  http://www.kolobok.us/smiles/he_and_she/spruce_up.gif  http://www.kolobok.us/smiles/he_and_she/girl_witch.gif

0

12

треба і собі намалювати родімку,щоб з вами бути КОЗИРНИМИ ДЄВКАМИ!!! :D

0

13

Юлінька написал(а):

треба і собі намалювати родімку,щоб з вами бути КОЗИРНИМИ ДЄВКАМИ!!!

Тільки чимось малюй, щоб не стерлось в самий непідходящий момент :D  :D

0

14

хм,треба якийсь такий маркер підібрати!!!! :D  :D  :D

0

15

Юляшка написал(а):

Родимки на будь-якій частині носа, як правило, вказують на запальний і пристрасний характер, на схильність до амурних пригод. У дружбі ця людина вірна, відкрита й щира. Але водночас, на жаль, це людина дратівлива, часто зловживає алкоголем. Але однаково в житті на неї очікує успіх, вдалий, навіть щасливий шлюб.

ХЕ-ХЕ...
ЧЕКАЮ НЕ ДОЧЕКАЮСЯ http://doodoo.ru/smiles/wo/encore.gif

0


Вы здесь » THE BEST WOMAN » Жіночі секрети » Родимки розкажуть про характер =)