THE BEST WOMAN

Объявление

МИ ПЕРЕЇХАЛИ !!!!!ШУКАЙТЕ НАС ТУТ http://lady.mybb.te.ua/

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » THE BEST WOMAN » Кохання » ЧИ МОЖЕ ЖІНКА (ДІВЧИНА) ПЕРША СКАЗАТИ " КОХАЮ"...


ЧИ МОЖЕ ЖІНКА (ДІВЧИНА) ПЕРША СКАЗАТИ " КОХАЮ"...

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

Я ЗА РІВНОПРАВ"Я МІЖ СТАТЯМИ, АЛЕ В ТАКОМУ ВИПАДКУ, МЕНІ ЗДАЄТЬСЯ, ЦІ СЛОВА МАЄ СКАЗАТИ ПЕРШИМ ЧОЛОВІК (ХЛОПЕЦЬ)...

0

2

Ой незнаю якщо дуже кохає то може сказати....але це як в яких ситуаціях))

0

3

Я теж за рівноправ"я... Але перша ніколи ще не казала... Якось так получалося завжди, що хлопець швидше закохувався в мене а ніж я, тому казав перший... хоча вважаю, що потрібно казати і незважаючи на те чи ти хл чи дв, тут нема нічого стидного, це ж найкраще почуття у світі... Навіть якщо відповідь буде не та на яку очікувала, але краще сказати чим потім все життя жаліти чому я не сказала!!!!

+2

4

казати, то звичайно потрібно, але першою ніколи не встигала сказати!!

0

5

дівчата = взагалі думають, причому довго, перед тим як це сказати= стараються розібратися в собі, і хочу бути впевнені на всі 100%, що таки ЦЕ _ ВОНО, кохання... ітому від них рідко коли почуєш перших слово " Кохаю" ну і ще + вікові традиції зробили своє...
знову ж хлопцям = раз плюнути= вони це можуть хоч зразу сказати, але чи можна в це вірити...
В ЛЮБВІ , ЯК НА ВОЙНЕ ВСЕ СРЕДСТВА ХОРОШИ!!!!

0

6

просто нам так легше!!!

0

7

*Машуля* написал(а):

знову ж хлопцям = раз плюнути= вони це можуть хоч зразу сказати, але чи можна в це вірити...

Тааа по різному))) Для інших це дуже серйозні слова. Можуть почути від дівчини, перелякатись і втекти :D  :D  :D

Мені хлопець казав "я тебе люблю" а я відповідала "Дякую" :D  :D  :D Нууу не можу я просто так говорити "Кохаю" :disappointed:

А раз перша сказала, потім пожаліла. Бо це потягло за собою низку непотрібних подій і розмов :disappointed:

0


Вы здесь » THE BEST WOMAN » Кохання » ЧИ МОЖЕ ЖІНКА (ДІВЧИНА) ПЕРША СКАЗАТИ " КОХАЮ"...