THE BEST WOMAN

Объявление

МИ ПЕРЕЇХАЛИ !!!!!ШУКАЙТЕ НАС ТУТ http://lady.mybb.te.ua/

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » THE BEST WOMAN » Мода та стиль » Комісіонний магазин


Комісіонний магазин

Сообщений 1 страница 28 из 28

1

До нас повертаються комісіонні магазини,але нажаль таких ще не дуже багато.
А у вашому місті є комісіонка?Бо в нашому так)))
Така корисна річ...сьогодні віддала туфлі весільні і туфлі які минулого року купила перед Паскою(вигляд ще нормальний,але не можу вже в них ходити).Доречі я ще звільнила свою шафу від випускного плаття,віднесла в комісіонку(вже продали))

0

2

Я з тобою дружу ))) Скажи а де таке є? Я б у них була постійним клієнтом, мені треба пів гардероба десь спихнути ))))))))))))) Туди можна який хочеш одяг віддавати? Розкажи як взаалі цей механізм працює? Мені теж тре випускне плаття спихнути і туфлі :)

0

3

Магазин знаходиться навпроти Гранд базару.Одяг вони приймають в четвер і суботу точно.Треба щоб він був гарного вигляду,не поношений не затертий,вони дуже ретельно дивляться(можуть і не взяти).Узгоджуеш з ними ціну яку ти хочеш і підписуеш договір.Йде одна ціна тобі на руки а  на продаж вони ще доставляють свої проценти.Та й все)

0

4

Ой як прикольно ))))))) Тре собі так зробити.... Дякую ))))))

0

5

Вот вчора здала дві пари туфель за 60 і за 40грн.Ніби не багато,але можна за ту саму (якщо хтось щось купить)купити нові))))
А ще там можна найти новий одяг,він мае нормальний вигляд і за нормальну ціну...

0

6

класно, ше такого не чула!!!! Я б тоже напевно стала постійним клієнтом, але от цікаво, чи вони все беруть, бо в мене є речі, які просто вийшли з моди, то не хочу носити їх, а викидати шкода!!!
Доречі дякую за інформацію корисну!!! :cool:

Отредактировано Юлінька (2009-04-06 10:39:43)

0

7

Юлінька
В мене теж є такі речі, в яких я даже одіта була 2 рази, але просто вони мені вже ненравляться Або не модні....

Lady
Скажи адрес точний будь ласка ))) А то я щось не можу поняти де то.....

0

8

Трошки вище від гуманітарки (та що перед базаром центральним)

0

9

То поту сторону що Ельдорадо? І що там приходити і казати? А то я така трошки встидлива ))))

0

10

Ні це по іншу сторону і вище.Вот там є зупинка....квіти продають....і недалеко виликий будинок там і ігровий зал є і ще щось таке....там написано Комісіонний магазин.Просто спитаешся чи можна речі з здати (бо я точно незнаю чи сьогодні приймають,але вроді що так).Треба мати паспорт і код.

0

11

а можна все приносити, ну наприклад курточки?

0

12

Можна,там є і техніка вроді

0

13

Я вже знаю де то )))) Була сьогодні.... На четвер маю прийти :) Вже підготувала плаття і туфлі ))))))) Нарешті спекаюсь :)

0

14

а плаття яке несеш? випускне? бо в мене тож без діла стоїть.

0

15

Ага випускне... Але в мене не пишне а більш під вечірнє вешневого кольору... ))) От ще з ціною нерішила, 5 років тому дала за нього 400 грн + туфлі 200.... А зараз даже не знаю.... Порадьте ? Все ще новеньке...

0

16

а шо там можна торгуватися?

0

17

та ти свою ціну назначаєш і кажеш їм... Тоді за деякий час приходиш і дивишся чи продалось і забираєш гроші якщо так )))))) Вони собі звісно зроблять націнку на твоєму одязі, але тобі не скажуть )))

0

18

я думаю кажи половину з того шо заплатила, бо 5 років, то вже трошки пройшло часу!!! хіба-що воно в тебе таке класичне, що не виходить з моди, то тоді можна і більше! http://www.kolobok.us/smiles/standart/wink3.gif

0

19

Воно атласне ))) Дуже класне, я просто в нього вже невлажусь, а так би даже непродавала ......

0

20

здаеться в них націнка 30%
Я завжди спочатку питаюсь їх,наскільки вони оцінюють.А потім свою ціну кажу.
Вот мою кофту не дуже нова і з моди вийшла вони оцінили за 25грн.(думаю та ладно),і за нову кофту дуже класну(на мене замаленька) теж хотіли за 25грн.то я її додому понесла.

0

21

мда... трішки за мало.. та їм вигідніше меншу ціну сказати, щоб собі потім націнити.... а ти своє випускне за скільки продала ?

0

22

за 170грн.Ми хотіли більше але вони не дали(((

0

23

то ще добре що так ... а в тебе випускне пишне з кольцами ?

0

24

Не просто біле.Окремо корсет і юбочка,але юбка не була прямою а трапеція довга

0

25

і шо всьо продалося? чи ше чекаєш?

0

26

Ще чекаю,є ще якийсь мамин одяг,туфлі мої

0

27

Хтось ще ходив в цей магазин?

0

28

я вже після Паски схожу, бо зараз шось ніяк часу не виділю шоб зібрати то всьо дома!

0


Вы здесь » THE BEST WOMAN » Мода та стиль » Комісіонний магазин